Слов’янські гвардійці повернулися з перемогою з Маріуполя

Обласні змагання з рукопашного бою серед працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, курсантів відповідних навчальних закладів проходили під егідою ФСТ «Динамо» та управління молоді та спорту Маріупольської міської ради.

Представники дванадцяти команд різних відомств боролися за звання кращого у напруженій боротьбі. Честь військової частини 3035 Східного ОТО захищали п’ять спортсменів: Роман та Сергій Богданови, Олександр Орлов, Андрій Мазуркевич та Віктор Рюмін.

«У моїй вазі виступали п’ятнадцять суперників. Сімдесят кілограмів – дуже популярна вагова категорія, – пояснив Сергій Богданов. - Проти мене виходив майстер спорту, з ним було дуже важко. Він провів прийом на удушення. Я витерпів та зміг його побороти. Ще у фіналі був досить важкий бій. Проти мене виступав боєць тайського боксу. Дуже складний цікавий суперник, якого я переміг. У фіналі зустрівся з рідним братом. Мені дісталось перше місце. Брату – друге, бо він – старший», - з посмішкою додає.

Спортсмени слов’янського полку завоювали перше командне місце. Але на відпочинок часу, фактично, немає.

«ДСНС, СБУ, «Корд», військові частини НГУ та ЗСУ виставили доволі сильних спортсменів, – пояснив начальник служби фізичної підготовки та спорту капітан Роман Єрофеєв. - Наші спортсмени взяли два перших місця, два других та одне третє. Загалом, це перше командне місце. Наступний етап – всеукраїнські змагання, вони мають бути вже через місяць. Проте у нас ще будуть змагання між представниками різних військових частин. Але наші хлопці – універсальні. Вони працюють по багатьох напрямках: кросфіт, стрільба, рукопашний бій, самбо. Їх день розписаний, буквально, по хвилинах».

Команда військової частини 3035 підтримується представниками спортивної громадськості регіону. Вони надають методичну та організаційну допомогу.

«Я працюю з хлопцями приблизно два роки. Вдячний їм та командуванню за таку довіру, – розповів віце-президент ГО «Федерація рукопашного бою Донецької області «Донбас». - Це цілком сформовані спортсмени. Їхня головна перевага в тому, що вони мають чітко визначену мету, залишається тільки рухатись в заданому напрямку. Це те, чому раджу навчитися всім молодим людям».

Гвардійці, тим часом, не скидають обертів. Так, солдат Сергій Богданов розповів, що тримає себе в необхідній формі завдяки щоденним заняттям і, навіть, відпочинок обирає лише активний, займаючись велоспортом чи футболом.

 Сергій Молотков
Нікіта Тафійчук


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
6
1

Эта запись была размещена в рубрики: