Покращуємо громадський простір. Пітчинг соціальних проектів у Слов’янському районі

ГО «Міцна громада» у співпраці з з програмою "Active Citizens" від British Council та підтримці від Слов'янської районної ради, Слов'янський район Донецької області долучилася до програми з фінансування та реалізації ідей, направлених на розвитку міста - пітчинг проектів!

Подані проекти мають бути направлені на покращення громадського простору, або це можуть бути культурні, спортивні події, IT проекти та ін.

Максимальний кошторис проекту має складати 50 тис. грн.

Сьогодні такий пітчинг ( тобто презентація ідеї проекту, який подається на фінансування) відбувся у Слов’янській бібліотеці. Ідеї соціальних проектів мають бути виконані виключно у Слов’янському районі, тому на презентацію були запрошені активні представники району. Запропоновані проекти різні – це й облаштування спортивного клубу у Билбасівці, зони відпочинку у селищі Димитрівка,  дитячий майданчик у сел. Хрестище.

Ідеї оцінюювали експерти та відбирали на допрацювання. Автори проектів, чиї ідеї виявились найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії,  запрошені на тренінг від Британської Ради, під час якого майстри - фасилітатори допоможуть учасникам допрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації. Тренінг відбудеться 26-27 лютого. А 28 лютого учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію - всього 5 хвилин.

Чекаємо на переможців та реалізацію проектів!

Наталя Бондаренко, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: