До 1 березня користувачам СТРГ необхідно надати заяви для проведення технічного огляду суден

Донецький рибоохоронний патруль нагадує, що з метою належного ведення рибогосподарської діяльності на закріпленій водоймі, користувач спеціального товарного рибного господарства (СТРГ) повинен використовувати на промислі тільки відповідно пристосовані для здійснення рибальства і в установленому порядку зареєстровані плавзасоби, що мають на борту реєстраційний номер.

Дана норма закріплена у п. 6.1.8 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України.

У відповідності до Інструкції з проведення технічного нагляду за суднами флоту рибної промисловості України, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства, затвердженої наказом Мінагрополітики від 03.04.2017 р. №169 (надалі – Інструкція), користувачам необхідно провести належні заходи щодо чергового технічного огляду суден у випадку використання їх для проведення промислового рибальства.

Користувач, який здійснює промисловий вилов, повинен мати суднові документи: судновий білет та акт технічного огляду судна.

Судновий білет видається Держрибагентством та капітанами морських рибних портів за принципом екстериторіальності.

Згідно розділу 4 Інструкції, технічний нагляд за суднами здійснюється уповноваженими особами Держрибагентства за письмовою заявою власника, судновласника (фрахтувальника). Заява подається до Держрибагентства у довільній формі разом з переліком суден для проведення технічного огляду. Черговий технічний огляд суден проводиться з 01 квітня по 01 серпня згідно з графіком, який затверджується Держрибагентством відповідно до заяв власників, судновласників (фрахтувальників), поданих до 01 березня. Власники, судновласники (фрахтувальники) зобов'язані подати судна для проведення технічного огляду у строк і на місце, що визначені Держрибагентством.

При використанні на промислі новопобудованих суден, а також суден, в яких змінені основні технічні характеристики у зв’язку з переобладнанням (заміна двигуна на двигун іншої потужності, зміна призначення судна, конструктивна зміна габаритних розмірів судна тощо) користувачам необхідно пройти первісний огляд судна.

Детальніше про те, як здійснюється технічний нагляд, огляд корпусу і надбудови, механізмів та електрообладнання судна можна ознайомитись за https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0749-17

Судна, що не були зареєстровані належним чином та не пройшли технічний огляд в установленому порядку, є забороненими до експлуатації, а особи, які експлуатують такі судна, несуть відповідальність згідно діючого законодавства.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: