Відкритий бюджет шкіл та дитячих садків у Слов’янську


Чи мають батьки дітей, які ходять до школу чи дитячого садочку збирати кошти на якісь потреби у цих закладах? Куди витрачаються зібрані кошти? А скільки бюджетних коштів використовується цією школою чи садочком і на що?

Де знайти відповіді на ці питання?

З ініціативи проекту «Київський діалог», на платформі ініціатив «Теплиця»,  відбулась презентація онлайнової платформи «Open school».

Єдина система відкритих бюджетів шкіл «Open school»  – це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити всю фінансову інформацію: скільки коштів і на що виділяється із бюджету, яку благодійну допомогу надає місцева громада/батьки.

Батьки, які були присутні на заході задавали багато питань, але головне, що їх цікавило, - як змусити директорів шкіл та відділ освіти нашого міста запустити та використовувати цю розробку? Ініціатива має виходити від самих батьків – вони мають звернутися до адміністрації школи і директор школи повинен визначити відповідальну особу, яка буде розміщувати на порталі надходження благодійних внесків від батьків, а інформація про надходження бюджетних коштів на платформі Open school буде загружатись автоматично.

Таким чином, батьки будуть відслідковувати – скільки грошей поступило, з яких джерел, і головне – на що вони витрачені.

Розробники говорять про те, що таким чином навіть можна буде формувати запроси шкіл (наприклад на ремонт вікон, або якісь інші потреби)

Тепер черга за батьками – створення ініціативної групи та звернення до директорів шкіл.

Тренінг для директорів шкіл буде проведений 12  березня.

Наталя Бондаренко, фото Людмила Кожухова
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
9
4

Эта запись была размещена в рубрики: