У Слов’янську школярам розповідали про можливості вищої освіти в Америці

У Слов’янському педагогічному університеті та у Центральній бібліотеці міста відбулись зустрічі з студентами та школярами, на яких розповідали про студентське життя у США та освітні можливості.

Представники Консультативного центру мережі EducationUSA, розповіли про особливості американської культури, можливості отримання вищої освіти у США та надали інформацію про стипендіальні програми уряду США.

Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі з понад 425 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більше, як 175 країнах, та надає точну, повну, об'єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади та процес вступу до коледжів та університетів у США.

Але найголовнішим після зустрічей виявилось те, що молодь та школярі дуже хочуть долучатись до активного життя міста. Для того, щоб їм допомогти у цьому напрямку діяльності активні молодіжні організації міста презентують свою діяльність в університеті, аби студенти змогли вибрати для себе, де найкраще зможуть реалізовувати себе.

Більш докладно про діяльність EducationUSA, та про те, куди можна звертатись для консультування з приводу освітніх можливостей в Америці, дивіться у невеличкому відео інтерв’ю.

Наталя Бондаренко, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
7

Эта запись была размещена в рубрики: