Намагання за хабар прискорити процес узгодження дозвільних документів у Слов’янську коштуватиме киянину 4 років за ґратами 

Слов'янський міськрайонний суд оголосив обвинувальний вирок у справі мешканця м.Києва, який скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 15, ч.3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) КК України.

Публічним обвинуваченням, яке підтримувала Слов'янська місцева прокуратура, доведено, що 20 липня 2018 року 39-річний представник однієї з торговельних мереж, перебуваючи у м. Слов’янську, вирішив прискорити процес узгодження з керівництвом поліції дозвільних документів на розміщення у місті нового об’єкту торгівлі, а саме – погодження проекту і схеми організації дорожнього руху тамісць для паркування транспортних засобів в районі  майбутнього розташування  супермаркету.

З цією метою чоловік запропонував та надав неправомірну вигоду у розмірі 10 000 грн командиру батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ Управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції НП України, від якої останній категорично відмовився. Протиправні дії правопорушника було припинено та задокументовано.

Незважаючи на заперечення киянином своєї провини у скоєнні інкримінованого злочину, суд, погодившись із вагомими доводами публічного обвинувачення, визнав його винним та призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Донецької області

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: