«Батьки сваряться. Приїжджайте!» В Слов’янську 10 – річний хлопчик попросив допомоги поліцейських

Щодня дедалі більше дітей, звертаються по допомогу до поліцейських, а це свідчить, що довіра дітей до поліції збільшується. Спеціалісти UASC знаходячись за десятки, а то і сотні кілометрів перші надають допомогу.

До колл-центру 102 надійшов дзвінок зі Слов'янська. Телефонував 10 – річний хлопчик, у якого вдома сварилися батьки. Хлопчик був сильно схвильований.

За 10 хвилин за вказаною адресою прибули правоохоронці. Побачивши поліцейських, батьки заспокоїлися.

Правоохоронці з’ясували, що сварка розпочалася під час розпиття батьками алкогольних напоїв. Їх син злякався і зателефонував поліцейським.

В цій сім’ї виховується ще одна дитина -  однорічна дівчинка.

При перевірці співробітники ювенальної превенції вивчали умови проживання дітей та чи траплялися раніше прояви насильства в родині.

Раніше сім’я в поле зору поліцейських не потрапляла, але після цього інциденту поліцейські деякий час будуть спостерігати за нею, аби впевнитися, що дітям нічого не загрожує.

Поліцейські закликають дітей у будь-якій небезпечній чи нестандартній ситуації, коли ви відчуваєте, що вашому життю загрожує небезпека, негайно телефонувати на 102. Оператори цілодобово приймають дзвінки, допомога прибуде за лічені хвилини.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

14
2

Эта запись была размещена в рубрики: