У жителя Лимана з банківських карток аферисти викрали більше 50 тисяч гривень

Останнім часом почастішали випадки, коли зловмисники стали викрадати гроші з рахунків з використанням дубліката сім-карти.

В поліцію звернувся 31 – річний житель Лимана та повідомив крадіжку грошових коштів зі своїх банківських карток. Також чоловік розповів, що напередодні йому надійшло повідомлення про намагання створити дублікат сім-картки і прохання передзвонити за вказаним номером. Чоловік проігнорував дану СМСку. Наступного дня у нього на деякий час зник мобільний зв'язок, а після надійшло повідомлення про зняття 52 тисяч з банківських карток.

Останнім часом почастішали випадки, коли зловмисники стали викрадати гроші з рахунків з використанням дубліката сім-карти.

Схема виглядає наступним чином. На мобільний власника карти надходять дзвінки з невідомих номерів та СМС. Після цього на мобільний рахунок приходить поповнення від невідомої особи. За допомогою інформації про останні дзвінки, суму останнього поповнення шахраї блокують номер і замовляють у оператора дублікат сім-карти.

Дізнатись про дані банківської карти зловмисники можуть по телефону одним з найпоширеніших способів: представитися покупцем/продавцем товару за оголошенням, працівником банку, роботодавцем та ін.

Якщо ж ви підозрюєте, що таки стали жертвою шахраїв, негайно повідомте про це банк, заблокуйте картку та зверніться до правоохоронних органів. Пам’ятайте – аби не потрапити на гачок шахраїв, завжди залишайтеся пильними.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: