В цьому році в Слов’янському районі поліцейські виявили 18 водіїв в стані наркотичного сп’яніння

Усього майже за два місяці на території Слов'янського району виявлено 634 порушення правил дорожнього руху. На порушників накладено штрафів на суму понад півмільйона гривень, тільки з нетверезих водіїв стягується майже 400 тисяч гривень.

Не зважаючи на те, що поліцейські постійно проводять профілактичні заходи, водії продовжують сідати за кермо транспортного засобу в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Було виявлено 39 таких правопорушників.

Негативною тенденцією є збільшення кількості осіб, які сідають за кермо під дією наркотичних речовин. На сьогодні співробітниками ГРПП виявлено 18 таких осіб.

На порушників складені адмінпротоколи за ст. 130 КУпАП, водійські посвідчення вилучені, а водії відсторонені від керування.

Керування у нетверезому стані карається штрафом в розмірі 10200 гривень з обов’язковим позбавленням права керування автотранспортом терміном на один рік. При повторних порушеннях застосовуються більш суворі санкції.

 

Звертаємо увагу громадян, якщо ви стали свідком порушення правил дорожнього руху, зокрема керування автомобілем у стані сп’яніння, повідомте про це за телефоном 102. Ваша небайдужість врятує людські життя.

 

 

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: