Коли відбудеться благоустрій мікрорайону Мимовка у Слов’янську. Нова петиція


Нещодавно на Єдиному сайті місцевих петицій зявилося нове звернення з назвою  "Благоустрій мікрорайону Залізничний-2 (Мимовка) у Слов'янську" в розділі "Благоустрій міста та будівництво"

Автор - місцевий мешканець Павло Приходько пише: "За залізничним мостом у нашому місті існує достатньо великий приватний сектор під назвою Залізничний-2, або у народі "Мимовка". І його благоустрою не надається жодної уваги зі сторони міської ради Слов'янська. Пропоную декілька пунктів, які можуть суттєво поліпшити стан району та його зручність для мешканців.

1. Повністю замінити асфальтове покриття по вул. Мостовій (кол. Жукова) та Гагаріна; створити пішохідний тротуар. Ямочний ремонт у минулому році не дав жодних результатів.
2. Щонайменш 2 рази на рік (навесні та восени) проводити грейдерування та чистку великих вулиць з м'яким покриттям (Кривоноса, Серафимовича та ін.).
3. Встановити непрозорий паркан не менш ніж 2 м. у висоту та облаштувати вхід з воротами на районному цвинтарі, створити вакансію сторожа з метою запобігання розкрадання могил та задля кращого естетичного виду району.
4. Розчистити сквер та облаштувати дитячий майданчик навпроти єдиного продовольчого магазину у районі (т. з. "Буржуй").

До кінця строку збору підписів залишилось 90 днів.

34
0

Эта запись была размещена в рубрики: