5 команд Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури змагались у Чемпіонаті з боулінгу


20 лютого відбулися ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді.

Цього разу на доріжках розважального центру «TALER» зустрілися 5 команд Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури.

За результатами двох ігор по 10 фреймів команда-переможець набрала 920 очок та буде представляти свій заклад у фіналі чемпіонату міста з боулінгу який відбудеться у квітні 2019 року.

Кращим гравцем дня став викладач фізичного виховання Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури Головаш Віктор Григорович з особистим результатом в 238 очка.

Переможці змагань та кращий гравець були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Наступні відбіркові ігри відбудуться серед команд Слов’янського хіміко-механічного технікуму 27 лютого 2019 року. Початок о 14.00.

Чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: