В Слов’янській оперативній зоні поліцією задокументовано три факти незаконної порубки лісу

У Слов'янському районі правоохоронці затримали дві вантажівки із деревиною, у Лиманському районі двічі було припинено знищення дерев групами правопорушників.

О п'ятій вечора співробітниками Управління карного розшуку були помічені дві вантажівки, що виїжджали з лісосмуги поблизу с. Малинівка Слов'янського району.

В автомобілях знаходились бензопили та свіжеспиляні дерева. Виявилось, що водії не мають дозволу на порубку та перевезення деревини. Їх доставили до Слов'янського відділу поліції, де за даним фактом було розпочато досудове розслідування.

Два аналогічні провадження відкрили й у Лиманському відділенні поліції - після того, як на території його обслуговування були затримані нелегальні "лісоруби". Поблизу с. Нове правоохоронці виявили дві групи (загалом - 11 осіб), у яких вилучили 6 бензопил та автомобіль ГАЗ із колодами акацій.

Нагадаємо, що ч.1 ст. 246 Кримінального кодексу України "Незаконна порубка лісу" передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років (у разі повторного випадку або дії групи осіб - до 5 років).

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
6

Эта запись была размещена в рубрики: