Прокуратура вимагає стягнення з «чорних лісорубів» 1,2 млн грн шкоди, завданої знищенням 260 дубів

Слов’янською місцевою прокуратурою вживаються заходи представницького характеру щодо відшкодування шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.  

Так, прокуратурою до Слов’янського міськрайонного суду пред’явлено позов в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Донецької області про стягнення на користь держави матеріальної шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

Установлено, що у листопаді 2017 року мешканці м. Краматорська 27 та 37 років здійснили у полезахисній лісосмузі Слов'янського району незаконну порубку майже 260 дерев породи дуб.

Суд визнав чоловіків винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України, та призначив покарання молодшому - у вигляді штрафу у розмірі 350 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а старшому – позбавлення волі строком на 3 роки з іспитовим строком 2 роки.

З огляду на те, що в результаті вказаних протиправних дій державі заподіяна матеріальна шкода у сумі 1,2 млн грн, прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення з засуджених осіб зазначеної шкоди.

                                                              Прес-служба прокуратури Донецької області

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: