В Славянске Ленина хотят переплавить на арт-объекты

От Благотворительного фонда "Славянская мечта" на днях была подана необычная петиция. Речь в ней идет о создании из материала памятника вождю мирового пролетариата нескольких бронзовых арт-объектов в Славянске.

Автор петиции, которая называется "Використання бронзового злитку у вигляді фігури Леніна В.І для виготовлення скульптур", Евгения Алфимова пишет: "Дорогі слов'янці, усім відомо, про те що у червні 2015 року було демонтовано пам'ятник Леніну, а це 7 тон бронзи, які сьогодні лежать просто неба і незрозуміло на кого чекають.

Та якщо ми разом вже прийняли рішення зробити наш Слов’янськ красивим сучасним містом-курортом, то мабуть настав час його робити саме таким.

Ми пропонуємо виготовити 10 скульптур із цих 7 тон бронзи, які б стали арт- об'єктами. Цей крок зробить більш привабливим наше місто, що сприяло б залученню до нас туристів та дарувало б радість місцевим жителям. Ці арт- об'єкти можуть бути розташованими у місцях, де збираються найбільше людей - парки, сквери, площа.

У зв’язку з вище зазначеним, просимо внести до порядку денного і розглянути на сесії міської ради найближчим часом питання, щодо надання згоди на використання бронзового злитку у вигляді фігури Леніна В.І. вагою сім тон, що перебуває на зберіганні на території комунального підприємства Слов’янської міської ради «АТП 052814» для виготовлення скульптур.

У випадку позитивного рішення, місцевим органам самоврядування буде необхідно провести моніторинг серед мешканців міста і визначитися які саме скульптурні об’єкти будуть виготовлені, оголосити конкурс на розробку ескізів, визначити місця їх розташування, і нарешті, втілити ЦЮ ІДЕЮ В ЖИТТЯ.

Добрим прикладом можуть бути наші сусіди, наприклад харків'яни або більш далекі - одесити, чи мешканці Бердянська, які зараз вже мають багато таких пам'ятників і скульптур.

І якщо вам така ідея здається своєчасною, просимо вас приєднатися і підтримати нашу петицію!" - призывает жителей Славянска автор петиции.

Ну что же, очень интересное предложение. Мы будем и дальше следить за ходом голосования и информировать об этом наших читателей. Следите за новостями.

По материалам Единого сайта местных петиций
Деловой Славянск

8
33

Эта запись была размещена в рубрики: