У навчальних закладах Слов’янська впровадять комплексну систему профілактики підліткової злочинності

Слов'янські інспектори ювенальної превенції разом зі шкільними офіцерами поліції обговорили план спільних заходів в навчальних закладах та розробили комплекс превентивних заходів, спрямованих на попередження протиправної поведінки серед дітей.

Для запобігання підлітковій злочинності розроблено проект Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на 2019-2022 роки.  Проект передбачає створення комплексної системи профілактики підліткової злочинності, яка дозволить об’єднати та скоординувати зусилля всіх фахівців, залучених до вирішення проблеми.

Одна з особливостей моделі —об’єднання наявних ресурсів для профілактики злочинності неповнолітніх. Передусім ідеться про співпрацю поліцейських з органами місцевої влади, соціальними службами, адміністрацією школи та громадськими організаціями.

Під час зустрічей з школярами поліцейські розкриють питання дотримання дисципліни і законності під час навчального процесу, розглянуть види відповідальності за вчинення правопорушень, проведуть круглий стіл -«Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх». Для молодших школярів будуть проведені правові вікторини, виставки-конкурси та багато іншого.

- Працювати на попередження в команді, набагато дієвіше. І найголовніше, що отримання позитивних результатів такої роботи, які проявляться в зниженні рівня злочинності серед дітей, важливо для кожного учасника такої команди, - зазначив старший інспектор ювенальної превенції Олексій Акопов.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: