У 2019 році в Слов’янську до відповідальності за порушення правил поводження зі зброєю притягнені більше 30 власників зброї

У чотирьох громадян анульовані дозволи на право носіння та зберігання зброї.

 На обліку в поліції Слов'янська перебуває більше 1700 власників різних видів зброї. З неї - понад 180 нарізної зброї та більше 1,4 тисячі одиниць мисливської гладкоствольної зброї, а також газова зброя тощо.

 Контроль за власниками зброї, які повинні дотримуватися встановлених правил та умов зберігання зброї, а також її використання здійснюють як співробітники дозвільної системи, так і дільничні офіцери, а також групи реагування під час патрулювання.

 В цьому році за порушення правил зберігання, перевезення та обліку зброї правоохоронцями складено 34 адміністративних протоколи: більше 20 громадянин не продовжили термінів дозволу на володіння зброї, 3 – порушили правила зберігання, ще 2 взагалі не мали права на носіння та зберігання зброї. При цьому анульовано 4 дозволи на право носіння та зберігання зброї.

 Також місцеві мешканці використовують можливість добровільно видати правоохоронцям зброю, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Слов’янці здали до відділу поліції 6 одиниць зброї: 2 гладкоствольні рушниці та 4 газових пістолети.

 Поліцейські закликають власників зброї неухильно дотримуватися порядку та умов зберігання зброї, а також своєчасно звертатися у підрозділи дозвільної системи для подовження термінів дозволу на володіння зареєстрованою зброєю та пристроями – щонайменше за місяць до закінчення терміну дії.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: