У Слов’янську будут ремонтувати дорогу холодним асфальтом

У Слов'янську планується розпочати поточний ремонт дороги із застосуванням холодного асфальту.

Для відновлення дорожнього покриття та безпеки дорожнього руху в місті найближчим часом планується розпочати поточний ремонт дороги по вул.Свободи із застосуванням холодного асфальту ROCKPHALT

Холодний асфальт ROCKPHALT- це дорожній будівельний матеріал, який являє собою полімерно-модифікований асфальт, призначений для всепогодного ямкового ремонту дорожнього покриття. Продукт простий в застосуванні, не вимагає додаткових операцій перед використанням, а приймає тверду форму внаслідок подальшого руху автомобільних коліс по відремонтованій ділянці.

Завдяки передовим європейським технологіям і бітумним модифікаторам, холодний асфальт ROCKPHALT можна використовувати протягом усього року при будь-якій погоді (від –20 С до +40 С), на вологу поверхню після дощу. Продукт відноситься до категорії «готових будівельних сумішей».

Холодний асфальт ROCKPHALT

Застосування:для всепогодного ямкового ремонту дорожнього покриття. Холодний асфальт не має альтернатив при ремонті асфальтового покриття і дає можливість позбутися від будівельного сміття в ямі.

Властивості:

Експрес-ремонт проїжджої частини
Стійкий результат
Не вимагає попереднього нагрівання або замішування
Можливість укладання на вологу поверхню після дощу
Миттєва готовність до руху
Ремонт дороги взимку і влітку (від –20 С до +40 С)
Зменшення кількості аварій і травм

9
2

Эта запись была размещена в рубрики: