Слов’янські гвардійці перемогли на турнірі з волейболу

Перше місце на волейбольному турнірі на честь Героїв Небесної Сотні посіла команда БСП «Донбас» військової частини 3035. Змагання відбулися у Дніпрі цієї суботи.

Волейбольна команда «донбасівців» – молода. І це був її дебютний виступ. Серед спортсменів - старший кулеметник Володимир Дроздов. До батальйону прийшов півтора роки тому.

«Волейболом займаюся з дитинства. З восьмого класу брав участь у змаганнях за школу, взяли першість Полтави. Волейбол – дуже швидка, цікава командна гра. Цей турнір для нас теж не був простим. Я, особисто, майже рік до цього не грав. Але боролися за кожен забитий м’яч. Велика честь грати за «Донбас», за Національну гвардію та ще й на турнірі, що вшановує людей, які загинули за свободу та демократію», – розповів старший солдат Володимир Дроздов.

Своїми враженнями від гри поділився також командир взводу Ігор Шевченко. Він грає у волейбол з першого класу.

«Багато років займаюсь волейболом. Грав за збірну Чернігова. Раз довелося грати за збірну України. По цьому турніру скажу, що спочатку було важко, але через пару ігор справа пішла веселіше. Перший поєдинок програли, але далі за рахунком ми вийшли на перше місце. Принаймні три наступні гри відіграли дуже добре. Ми довели, що можемо не лише влучно стріляти, а й добре грати», – поділився старший лейтенант Ігор Шевченко.

Загалом у змаганнях взяли участь вісім команд з Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Сергій Молотков

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: