Ініціатива Олега Недави “Маніфест майбутньому Президенту” набирає обертів

Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації  з безпеки і співробітництва в Європі ОБСЄ/ БДІПЛ офіційно відкрило місію зі спостереження за президентськими виборами 31 березня в Україні.

У день виборів спостерігачі стежитимуть за відкриттям виборчих дільниць, голосуванням, підрахунком бюлетенів та зведенням результатів голосування.

У передвиборчий період представники ОБСЄ зустрічаються з представниками державних органів і політичних партій, а також кандидатами, представниками громадськості, ЗМІ та міжнародної спільноти.

У рамках такої роботи представники ОБСЄ завітали до Донецької обласної організації ПП «Наш край». Представники партії розповіли про свою діяльність на території регіону, основні напрямки роботи, зазначили свою позицію щодо виборів на різних рівнях.

Зацікавились гості й ініціативою народного депутата України, голови Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олега Недави «Маніфест майбутньому Президенту», яку нардеп презентував під час круглого столу у Слов’янську (за участю підприємців, громадськості, ЗМІ, студентів). Спільно з народним депутатом виконавцем ініціативи виступає громадська організація «Виборча платформа «Досвід».

Читайте також: В «Деловом Славянске» обсудили Манифест будущему Президенту

Така співпраця народного депутата та громадськості стане потужним кроком для створення конструктивного плану розвитку області на майбутні 5 років, враховуючи потреби жителів районів, міст, селищ та сіл Північної Донеччини. Кожен голос жителя Донбасу буде почутий.

Вивчивши концепцію Маніфесту, представники ОБСЄ акцентували увагу на необхідності й важливості подібних ініціатив в Україні.

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: