Дільничні Донеччини розкрили з півсотні злочинів: результати спецоперації «Візит» за перші два тижні

 

Всього поліцейські відвідали близько 5 тисяч помешкань громадян. Профілактичні заходи, які впроваджені для більш дієвого зворотного зв’язку між поліцією та населенням,триватимуть до 28 лютого.


З 1 лютого 2019 року на всій території Донецької області проходять спецзаходи під умовною назвою «Візит». Головною метою візитів поліцейських до помешкань громадян є налагодження більш тісної взаємодії між поліцією та громадськістю, попередження правопорушень.

Дільничні офіцери обходять будинки місцевих мешканців та роз’яснюють,як не стати об’єктом злочинних посягань, протидіяти шахраям, викрадачам чи домашнім агресорам. Натомість, під час спілкування співробітники поліції отримують від громадян важливу інформацію, яка вже допомогла розкрити не один злочин.

Так, за допомогою мешканців за 2 тижні відпрацювання дільничні офіцери розкрили 50 кримінальних правопорушень. Серед них - 19 фактів незаконного обігу наркотиків, 7 злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю та боєприпасами, 3 факти заподіяння тілесних ушкоджень. Також поліцейські розкрили 15 крадіжок та припинили діяльність 26 осередків самогоноваріння, де було вилучено більше 700 л сурогату алкоголю.

Під час спілкування поліцейські особливу увагу приділяють громадянам похилого віку, адже саме вони є найвразливішою категорією. Проводять попереджувальну роботу з раніше судимими та особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї.

Аби завжди залишатися на зв’язку та вчасно прийти на допомогу, під час профілактичних заходів правоохоронці залишають громадянам візитівки з особистими даними та номером телефону. Завдяки цьому громадяни можуть з будь-яким проблемним питанням безпосередньо звернутися до свого дільничного чи повідомити важливу інформацію.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: