Надавши «банківському працівнику» дані по рахунку житель Слов’янська позбувся 44 тисяч гривень

51 – річний чоловік повідомив аферистові по телефону всі дані своєї банківської картки, після чого з його рахунку були зняті всі грошові, і тільки потім потерпілий згадав про всі попередження поліцейських про дії шахраїв.

 Розслідування телефонних шахрайств значно ускладнюється тим, що злочинець може діяти на відстані, перебуваючи в іншому місті і навіть країні. Телефонними шахраями або їхніми спільниками можуть виявитися навіть громадяни, що вже відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

 Тільки з початку року жителі Слов'янська «проспонсорували» шахраїв-банкірів більше ніж на сто тисяч гривень.

 Паролі з смс-повідомлень, три «завітні» цифри на зворотному боці банківської картки та інші персональні дані люди самі повідомляли незнайомцю, що телефонував, а згодом з їхнього рахунку зникали всі заощадження. Нерідко вже потім, розповідаючи поліцейському, як все відбувалося, люди й самі не розуміють, як змогли передати дані комусь з смс, де чітко прописано: співробітник банку ніколи не запитує паролі, нікому не повідомляйте цей пароль. Не розуміють, як могли по суті самі віддати свої гроші, коли неодноразово чули поліцейські застереження про шахрайські схеми.

 Запам'ятайте, що тільки обачність і пильність можуть вберегти вас від неприємних несподіванок.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: