Коротко про тижневу роботу поліції Слов`янської оперативної зони

Упродовж тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 868 повідомлень, 64 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

В Слов’янську поліцейські виявили транспортний засіб сумнівного походження. Під час огляду автомобілю «Ford» поліцейські звернули увагу на ознаки стороннього втручання: номер кузова був нанесений не у заводських умовах.

Слов'янські поліцейські навчалися надавати першу психологічну допомогу жертвам домашнього насильства. Основні питання, які були розглянуті - це актуальність та феномен домашнього насильства, взаємодія із службами, які надають соціальні послуги, перша психологічна допомога постраждалим у сімейних конфліктах.

Правопорушник з Луганщини переховувався у Слов'янському районі - його було виявлено поліцією під час виїзду на сімейний конфлікт. Разом із 25-річним чоловіком виїхала з рідного міста і його співмешканка, яка з тих пір вважалась зниклою безвісті.

В Слов'янську у перехожого вилучено гранату.  Зі слів 43–річного чоловіка, Ф-1 він знайшов в лісосмузі на території району.

Дільничні поліцейські звітували перед мешканцями селища Андріївка Слов'янського району. За рік розкрито 23 кримінальних злочини та задокументовано 215 адміністративних порушення, від місцевих мешканців надійшло 370 повідомлень.

У Лимані за кілька годин повернули додому зниклого підлітка. Пошуки розпочалися зі спілкування із рідними та знайомими зниклого, згодом поліцейські перевірили всі місця його можливого знаходження - вже за декілька годин хлопець був знайдений на залізничному вокзалі.

Слов'янські правоохоронці працювали з дітьми, які переступили межу закону. На базі Благодійної організації було організовано заняття з елементами тренінгу – «Океан почуттів»: підлітків навчали різним способам регуляції свого емоційного стану та розвивали в них навички адекватного сприйняття власних емоцій.

За день у Слов'янську та Святогірську поліція вилучила рослинні наркотики. Канабіс виявлявся під час обшуку та реагування на повідомлення громадян.

Поліцейські напередодні Дня вшановування пам'яті воїнів – інтернаціоналістів поліцейські вітали колег та вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів. Зі складу правоохоронців Слов’янська на заслуженому відпочинку знаходяться сім воїнів-інтернаціоналістів, які є ветеранами війн та миротворчих місій.

У Слов'янську та районі дільничні поліцейські відвідували помешкання громадян. В якості головних завдань: побудова партнерських взаємовідносин з населенням, вивчення стану оперативної обстановки, отримання інформації про правопорушення, превентивна робота.

Лиманські поліцейські вилучили маленьку дівчинку у матері-п’яниці. Як виявилося, безвідповідальна жінка «довіряла» виховання своєї 4-річної доньки малознайомим та неодноразово кидала її без нагляду.

Житель Лиману добровільно видав гранату. До поліцейських звернувся 48 - річний житель с. Ямпіль, який два місяця назад знайшов предмет, ззовні схожий на гранату Ф-1.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: