В Донецькій ТПП обговорили програму розвитку підприємництва в області


Сьогодні, 15 лютого, відбулось засідання Комітету по малому і середньому бізнесу Донецької ТПП у Краматорську, на якому були присутні підприємці регіону та представники державних структур.

З доповіддю "Про Регіональну програму розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки" виступила Дудуляк І.В. - начальник управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг і ринкового середовища департаменту економіки Донецької облдержадміністрації.

Серед питань, що обговорювались зав. сектором Державної  регуляторної служби України в Донецькій області Ростова О.І. допвіла про проблемні питання державного нагляду (контролю) в умовах закінчення мораторію на перевірки.

Координатор програми «Економічне відродження і відновлення важливої інфраструктури Донбасу» Програми ООН в Україні Лященко В. доповів про нові програми міжнародної підтримки.

 

Про підготовку професійних кадрів для місцевої (регіональної) промисловості з урахуванням сучасних умов виробництва розповідав Міщенко А.М. - заступник голови ГО «Союз виробників художньої кераміки  м. Слов'янська»

Також на засіданні обговорили загальні питання.

Діловий Слов'янськ

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: