Посилені наряди поліції вийшли на вулиці Слов’янська для забезпечення правопорядку у вихідні

Особливу увагу поліцейські приділятимуть охороні публічного порядку в місцях масового скупчення людей, дітям, які знаходяться в темний час доби без супроводу дорослих, виявленню осіб, які загрожують публічній безпеці та затриманню осіб, які розшукуються за вчинення злочинів.

На вихідних охорону правопорядку на території Слов’янської оперативної зони будуть забезпечувати близько 200 правоохоронців та військовослужбовців Національної гвардії України.

Під час загальнообласного інструктажу представники від керівництва підрозділів довели оперативну ситуацію на території обслуговування та у регіоні, нагадали про заходи особистої безпеки, ввічливе і тактове поводження із громадянами.

Закликаємо не порушувати правопорядок, у складних ситуаціях звертатися до поліції за номером "102", а також з розумінням відноситься до всіх профілактичних заходів, спокійно реагувати на прохання силовиків оглянути транспортний засіб чи особисті речі. Адже все це допомагає виявляти заборонені предмети та попередити трагічні події.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: