Завершились навчальні збори з кулеметниками Східного ОТО

П’ять днів на Слобожанщині проходили навчання кулеметники з військових частин НГУ Харкова, Слов’янська, Маріуполя та міста Суми.  Завершилися вони стрільбами зі штатної зброї.


На заняттях під керівництвом досвідчених інструкторів гвардійці закріпили знання з військової топографії та надавали першу медичну допомогу умовно пораненим товаришам, правильно вибирали та обладнували позиції. «Ми навчали бійців визначати поправки на вітер та упередження на рух цілі, визначати координати об’єктів та орієнтуватись на місцевості без топографічної карти; приводити зброю до нормального бою, доглядати за нею та своєчасно чистити», - додають інструктори з бойової підготовки.

На стрільбищі військовослужбовці за контрактом та строковики вели вогонь з кулеметів Калашникова по визначеним цілям на різних дистанціях.

«Мені подобається служити кулеметником. Зброя потужна та надійна. Вона дає відчуття впевненості», - поділився старший солдат Максим Стоянов.

"Військовослужбовці набули практичних навичок та збагатили знання теорії. Частина з них це строковики, які вперше на таких навчаннях, решта – гвардійці за контрактом, які неодноразово виконували бойові завдання в складі Операції об’єднаних сил", - розповів начальник відділення бойової та спеціальної підготовки підполковник Дмитро Ситнік.

Група інформації і комунікації Східного ТУ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
3

Эта запись была размещена в рубрики: