Правоохоронці вилучили у іноземця зі Східної Африки 20 кг психотропів


Чотири посилки з психотропними рослинами фігурант одержав від знайомого однієї з країн Африки.

Крім психотропів у чоловіка  вилучено декілька паспортів на імена різних громадян та штампи зарубіжних посольств з ознаками підробки. Також поліцейськими виявлено у фігуранта кліше для виготовлення фальшивих грошових іноземних банкнот.

У ході спільної спецоперації працівники Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції, Служби безпеки України та Головного слідчого управління під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України вилучили в 45-річного іноземця посилки з 20 кг рослини кат.

Зазначена речовина містить у своєму складі заборонені до обігу психотропні речовини катинон і катин та досі практично не попадала на нелегальний ринок нашої держави.

Чотири посилки з психотропними рослинами фігурант одержав від знайомого, який проживає за кордоном. Сам же зловмисник тривалий час проживає на Вінниччині. Наразі чоловік є фігурантом кримінального провадження, пов’язаного з незаконним переправленням через державний кордон мігрантів.

Крім психотропів у нього вилучено декілька паспортів на імена різних громадян та штампи зарубіжних посольств з ознаками підробки. Також поліцейськими виявлено у фігуранта кліше для виготовлення фальшивих грошових іноземних банкнот.

 

У спецоперації із затримання зловмисника також взяли участь працівники Державної фіскальної служби.

Наразі триває досудове розслідування за причетність вказаної особи до збуту психотропних речовин у особливо великих розмірах ( ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України). За законодавством йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Департамент протидії наркозлочинності
Національної поліції України

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: