«Випадкова людина за кермо не сяде». Гвардійці у Слов’янську склали іспит з водіння

Представники осіннього призову 2018 року склали іспити з правил дорожнього руху. Хлопців розсадили у чотири ряди та ще й у шаховому порядку. Отримавши короткий інструктаж, вони приступили до складання теоретичної частини іспитів.

«Всі присутні мають водійські права різних категорій. Проте ми маємо самі пересвідчитись, що людина дійсно добре володіє теоретичними знаннями водіння, – розповів помічник начальника автомобільної служби військової частини 3035 старший лейтенант Сергій Мельник. – Все це регламентовано наказом командуючого Національної гвардії України № 900 від 27.10.2016 року. Отже, випадкова людина за кермо не сяде»

Серед членів екзаменаційної комісії - водій резервної групи супроводу колон Світлана Лисенко. До вступу на контрактну службу вона п’ятнадцять років працювала інструктором з водіння.

«Іспити ідентичні тим, що приймаються МРЕВ. Маємо вісімдесят екзаменаційних білетів по двадцять питань. Час на відповідь - всього двадцять хвилин», – пояснила член екзаменаційної комісії Світлана Лисенко

Хлопці з відповідями не барились, деякі здавали достроково.

«Мені зараз двадцять, а воджу з п’ятнадцяти, тому почуваюся досить впевнено. Перед іспитами повторював знаки дорожнього руху», – поділився солдат Костянтин Жердій

Вже наступного дня на військовослужбовців чекає здача практики водіння. Вони мають продемонструвати рівень, достатній для виконання службово-бойових завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Сергій Молотков
Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
2

Эта запись была размещена в рубрики: