Студенти аграрного технікуму у Слов’янську розбиралися з хімією кохання

Напередодні Дня закоханих студенти 2 курсу економічного відділення шукали відповідь на питання: що є кохання та які таємниці воно приховує?

Адже кохання – це і найбільша радість, і найсильніший біль. Відношення між людьми, побудовані на любові та повазі, породжують теплоту і душевність, турботу і ласку. Любов лікує фізичні та духовні недуги. Вона надихає, робить світ навколо яскравішим і кращим. Скільки слів про любов написали поети, скільки про неї наговорили романтики, скільки нафантазували дівчата! А розв’язати таємницю любові змогли тільки хіміки.

За допомогою викладача хімії ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» Островської Тетяни Іванівни студенти зрозуміли, що організм людини – це велика хімічна фабрика, на якій безперервно протікають мільйони реакцій, відбувається синтез і розпад біомолекул. А керують всіма цими процесами нашого тіла гормони. Кохання – не виключення, воно також продукт діяльності гормонів. Які гормони викликають любовну ейфорію, які відповідають за відчуття гармонії та спокою, чому бурхливі почуття поступово загасають – на все у хіміків є пояснення.

Цікаві наукові факти, відеосюжети, щира розмова та зворушлива музика нікого не залишили байдужими, дозволили закоханим та тим, хто тільки чекає на любов, з несподіваного боку подивитися на свої стосунки, краще зрозуміти вчинки одне одного та дійти висновку: кохання – це прекрасне почуття, притаманне всім живим істотам.

Л.С. Солод
Методист технікуму 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
8
3

Эта запись была размещена в рубрики: