Пенсіонерів у Слов’янську вчили писати звернення та створювати електронні петиції

Як пенсіонеру конструктивно спілкуватися з владою? Як написати звернення або створити електронну петицію? А можливо подати проект на Бюджет участі?

Саме ці питання вивчали на тренінгу «Інструменти участі у житті громади – як спосіб взаємодії з владою», який проводився в рамках програми «Громадська активність без вікових обмежень».


У Слов’янську програма виконується ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» у партнерстві з КУ «Територіальний центр соціального обслуговування населення Слов’янської міської ради».


Наші пенсіонери дуже активні, і їм зовсім не байдуже яке буде їхнє місто. Люди старшого віку з задоволенням навчались, спробували самостійно писати звернення та створити електронну петицію!

Тренінг дводенний, тому наступного дня матимемо продовження, на якому будемо вивчати програму Бюджет участі. На тренінг запрошена пенсіонерка Тамара Сіваєва (яка вже подала проект на Бюджет участі) – вона поділиться своїм досвідом подання проектної заявки.

Можливо будемо очікувати ще проектних заявок на Бюджет участі від людей старшого віку. Адже так важливо, незалежно від того скільки тобі років, мати змогу впливати на рішення місцевої влади та поліпшувати життя у своєму місті.

Наталя Бондаренко, фото автора


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
6
4

Эта запись была размещена в рубрики: