Підрозділи кримінальної поліції Донеччини підбили підсумки роботи за 2018 рік

 Розкриття тяжких злочинів, боротьба з наркозлочинністю, вилучення із незаконного обігу зброї та вибухових речовин, викриття учасників незаконних збройних формувань, документування організованих злочинних угрупувань – саме за такими напрямками діяльності аналізувалась робота кожного територіального підрозділу кримінальної поліції відділів та відділень.


Розпочався захід з привітання заступника начальника відділу розшуку злочинців і зниклих громадян та їх оперативно-довідкового обліку УКР ГУНП в області підполковника поліції Білостоцького Сергія Олеговича з виходом на пенсію. Начальник управління карного розшуку поліції Донецької області Павло Свір подякував правоохоронцю за сумлінну працю, побажав успіхів у подальшому житті та вручив цінний подарунок.

Далі начальники 5 базових підрозділів кримінального блоку виступили перед присутніми, озвучили загальні проблемні питання, а також кожного підрозділу та надали поради щодо усунення недоліків у роботі.

Павло Свір відзначив, що за підсумками 12 місяців 2018 року присутня позитивна динаміка щодо зниження зареєстрованих кримінальних правопорушень у порівнянні з аналогічним періодом. У минулому році розкрито 84 вбивства, 146 фактів спричинення тяжких тілесних ушкодження, 70 розбоїв, 288 грабежів, більше 4 тисяч крадіжок чужого майна, 100 фактів незаконного заволодіння авто-мототранспортом.

За звітний період відкрито 501 кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»», із незаконного обігу вилучено -236 одиниць вогнепальної зброї, 118 784 боєприпасів та 197,479 кг вибухових речовин.

Правоохоронці активно протидіють злочинам у сфері незаконного обігу наркотичних речовин. 1 412 особам повідомлено про підозру за правопорушення пов’язані з незаконним обігом наркотичних та психотропних речовин. Правоохоронцями з незаконного обігу вилучено 121,286 кг наркотиків. Вартість вилученої наркосировини за цінами «чорного» ринку становить 5,1 млн. гривень.

Викриття учасників незаконних збройних формувань є одним з пріоритетних напрямків роботи співробітників кримінальної поліції Донеччини. Впродовж минулого року викрито 320 колишніх найманців та посібників терористів.

В результаті проведених заходів співробітниками відділень кримінальної поліції за 12 місяців 2018 року задокументовано та припинено діяльність 17 організованих злочинних угрупувань.

При підведенні підсумків роботи за минулий рік офіцери поліції детально зупинились на криміногенній ситуації в кожному з районів, визначили методи усунення проблемних питань, а також обговорили основні пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік.

Та окрім підведення підсумків роботи підлеглих, начальник управління карного розшуку поліції Донецької області Павло Свір за сумлінне виконання службових обов’язків, протидію незаконним збройним формуванням та вагомий внесок у справах по боротьбі зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян відзначив 7 найкращих співробітників кримінальної поліції та нагородив їх почесними грамотами.

«Я прошу всіх й надалі з усією відповідальністю ставитись до виконання своїх безпосередніх службових обов’язків, щоб кожен пересічний громадянин знав, що поліція завжди прийде на допомогу, кожен злочин буде розкрито, а злочинець відповідно до українського законодавства буде покараний», - підсумував начальник управління карного розшуку поліції Донецької області Павло Свір.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
0

Эта запись была размещена в рубрики: