Гвардійці зі Слов’янська та Рубіжного звільнилися в запас

Строковики осіннього призову військової частини 3035 звільнились в запас. Вони віддали справі захисту Батьківщини півтора роки. Весь цей час військовослужбовці виконували завдання в районі проведення Антитерористичної операції, а згодом також у рамках Операції об’єднаних сил.


Більшість з присутніх на церемонії хлопців служили в Рубіжному. Тепер на них чекає цивільне життя, проте не на всіх. Дехто розмірковує, щоб найближчим часом повернутися до силових структур, зокрема до Національної гвардії України. Хлопці поділилися своїми враженнями щодо служби та планами на майбутнє:

«Остання посада - старший стрілець. Після закінчення служби залишились тільки позитивні  емоції. Більш за все запам’яталось бойова підготовка, стрільба, і знову ж служба, охорона судів, конвоювання,  тобто перераховувати можна до безкінечності. У майбутньому, через певний час, повернуся на контракт до стрілецького батальйону в Рубіжному. Збираюсь закінчити магістратуру, зараз тільки бакалавр по спеціальності електромеханік», – розповів Ковалишин Віталій. До служби він навчався у Бахмуті.

Серед демобілізованих були також гвардійці, службу яких було відзначено. Владлену Савченко вручили його фото з бойовим прапором.

«Помітив, що останні 3-4 місяця заняття стали ще активніше. Отже, на тих хто молодше, чекає більший обсяг служби та випробувань. Стосовно своєї служби - дізнався багато нового. Був стрільцем, старшим стрільцем і помічником гранатометника. Було важко, адже велика кількість задач, але це – нормально. При цьому ми - дружний, міцний колектив, один одному допомагаємо. Розуміємо, що проблеми одного члена команди несуть за собою проблеми для всіх», – поділився враженнями звільнений в запас Владлен Савченко.

З хлопцями цього дня також провели заняття з адаптації до цивільного життя психологи військової частини 3035 та групи морально-психологічного забезпечення угруповання НГУ «Північ».

 

Богдан Кондратов

Нікіта Тафійчук

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: