Як у СБРЦПО ім. П.Ф. Кривоноса у Слов’янську команду гуртували


Початок навчання в новому навчальному закладі завжди представляє для першокурсників певну складність: це початок нового етапу в житті, змінився стиль життя, новий незнайомий колектив, складніша система навчання, інші вимоги.

Процес адаптації в новий колектив не завжди відбувається легко, труднощі залежать і від особистих якостей підлітків і від його комунікативного досвіду.

Тому дорослим (викладачам, батькам) необхідно надати їм допомогу і підтримку. Проблема згуртування навчального колективу завжди залишається актуальною як для самих підлітків так і для класного керівника. Пояснюється це тим, що відносини в колективі впливають на різні показники благополуччя учня в освітньому закладі: на ефективність міжособистісного спілкування і взаємодії, на поведінку молоді і на успішність ії навчальної діяльності.

Труднощі і проблеми в спілкуванні з одногрупниками можуть стати причиною цілого ряду проблем у підлітків і мати несприятливі наслідки, такі як: низька самооцінка, невпевненість у собі, підвищена дратівливість або навіть агресивність як форма самозахисту, або замкнутість, страх публічного виступу перед групою, небажання відвідувати учбовий заклад, низька навчальна мотивація і багато іншого.

Тому, розвиток групової згуртованості, поліпшення емоційного та психологічного клімату в групі є невід'ємною умовою успішності навчальної діяльності.
Велику допомогу у вирішенні цієї проблеми надає молодіжний центр, який був збудований Маріупольською Спілкою Молоді у партнерстві з Датською радою по справам біженців і з фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку, в якому учні набувають досвіду успішного комунікування.

Так, до психологів МЦ звернулась класний керівник групи 3/2 СБРЦПО ім.. П.Ф. Кривоноса із проханням провести тренінг для згуртування колективу групи. Тренінг проводила Купріна О., який відбувся 30 січня 2019 року в приміщенні молодіжного центру.

Учні групи активно брали участь у вправах тренінгу. Сподіваємось на бажані результати тренінгу.

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: