Звіт на м-ні Хімік: В Слов’янську мешканці чотирьох багатоповерхівок приєднуються до проекту «Безпечний будинок»

Дільничні офіцери поліції звітували перед жителями мікрорайону «Хімік» та обговорили ряд питань, що стосуються громадської безпеки та інших проблемних питань, які можуть бути вирішені в рамках співпраці з жителями району.

 Головними темами для спілкування стали боротьба з торгівлею алкоголю після 22.00 години, розпиття алкоголю в громадських місцях, порубка дерев, а також присутні обсудили безпекові проекти, які впроваджуються поліцією Донеччини.

 За рік від жителів м-на «Хімік» надійшло більше 500 заяв та повідомлень. Найбільше громадяни скаржилися на сусідів, просили поліцейських врегулювати сімейні сварки, повідомляли про незаконну торгівлю алкоголем та порушення тиші.

 За звітній період дільничними виявлено 580 адміністративних правопорушень: 72 факти насилля в сім’ї, 38 – вчинення дрібного хуліганства, більше 200 – розпивання алкоголю у громадських місцях та інше.

 Перше про, що стали говорити жителі, це продаж алкоголю в нічний час доби (після 22.00) і, як результат - п’яні компанії порушують тишу. Поліцейські зазначили, що посилять перевірки з даного приводу.

 Місцевий активіст був стурбований вирубкою зелених насаджень на мікрорайоні Хімік та цікавився на якому етапі розслідування кримінального провадження за фактом незаконної порубки дерев.

 Також поліцейські ознайомили присутніх з безпековим проектом - «Безпечний будинок». Участь у проекті дає можливість громадянам визначитися із необхідністю своєї безпеки. У Слов'янську таких "Безпечних будинків" - чотири. Мешканці ще чотирьох багатоповерхівок виказали бажання приєднатися до проекту.

 Найближчим часом «комісія з безпеки» перевірить освітленість придомових території, блокування вільного доступу до підвалів, горищ та технічних приміщень, наявність грат на вікнах першого поверху, закриття дворів та дитячих майданчиків огорожею, а також наявність домофонів на дверях під'їздів. А за результатами проведених обстежень співробітники поліції розробляються рекомендації щодо необхідного технічного укріплення будинків.

 Такий формат співпраці з населенням на засадах партнерства дозволить забезпечити громадський контроль за роботою поліції та разом зробити місто безпечним.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області 

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: