День безпечного Інтернету в Слов’янському аграрному технікумі

 5 лютого у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучити до активних дій кожного та разом створити кращий і безпечний Інтернет для всіх.

Студенти ВП «Слов'янський технікум Луганського національного аграрного університету» також долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету. Студенти групи 1БФТ918 економічного відділення стали учасниками Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет» від проекту «На Урок», де показали високі знання з безпечної роботи в мережі Інтернет.

Зацікавив студентів і тренінг «Безпечний Інтернет». Під час тренінгу студенти разом із викладачем обговорили важливі питання щодо роботи в мережі Інтернет:

  • Знайомство з мережею Інтернет;
  • Інтерактивне спілкування;
  • Розміщення приватної інформації;
  • Зустріч віч-на-віч;
  • Інтернет-залежність.

Для більшої згуртованості колективу групи і плідної роботи студенти із задоволенням виконували різні вправи, що допомагали вирішити поставлені завдання тренінгу («Інтернет-можливості і ТИ», «Клубок», «Знайомство», «Хто надіслав тобі листа», «Таємниці», «Мішок знань»).

Попри те, що наша молодь активно користується Інтернетом, на жаль, не всі достатньо ознайомленні із безпечною роботою в мережі

Методист технікуму Солод Л.С.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
0

Эта запись была размещена в рубрики: