Бюджет участі Слов’янська 2019 продовжує приймати заявки

Як ми повідомляли раніше з 1 лютого 2019 р. взяв старт Бюджет участі Слов’янська 2019. 150 тис. грн – максимальна вартість одного проекту, а в цілому на програму виділено 800 тис. грн. На сьогодні подано вже дві заявки, і обидві з встановлення вуличних майданчиків з тренажерами для занять спортом.

Активна громадянка, член ГО «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» Тамара Сіваєва, була другою у поданні проектної заявки на Бюджет участі. За її пропозицією має бути встановлений спортивний майданчик з вуличними тренажерами на м-ні Лісовий між буд.№60 та №64 на вул. Батюка. Особливою увагою Тамари стало те, що підліткам мікрорайону немає де проводити свій вільний час, займатись спортом. Та й людям старшого віку також необхідно підтримувати свій фізичний стан, тому такий майданчик з тренажерами буде дуже корисний для жителів цього мікрорайону.

Нагадуємо, що подати заявку на Бюджет участі можна до 28 лютого у виконкомі каб. №413, або у електронному вигляді на веб-платформі, за посиланням https://slov-budget.e-dem.in.ua/#/

Якщо ви маєте ідею, але не знаєте, як заповнити заявку, то координаційна рада Бюджету участі та проект Київський діалог запрошують 9 лютого на 10.00 до Центральної бібліотеки міста.  Тут ви зможете отримати алгоритм подання заявки, залучення до підтримки та багато іншого. Крім того, на зустрічі будуть переможці минулорічного конкурсу, які поділяться своїм досвідом у втіленні у життя проектів Бюджету участі.

Наталя Бондаренко, фото автора


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
6
1

Эта запись была размещена в рубрики: