За результатами відкритого турніру з бадмінтону серед школярів Донецької області


02 лютого у спортивному залі державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» відбувся відкритий турнір з бадмінтону серед школярів Донецької області.

У змаганнях взяли участь 25 учасників з різних міст та районів.

Змагання відбувалися у вікових категоріях 2007 - 2010 р.н. та у трьох номінаціях: жонглювання із воланом, подачі на точність та учбова гра.

За результатами змагань перше місце серед юнаків у віковій категорії 2007 р.н. та молодше зайняв Сухомлінов Віталій (с.Свято-Покровськ, Бахмітовський р-н), друге місце у Горчаренка Єгора (м. Слов'янськ), третє місце в активі у Павленка Володимира (м. Миколаївка).

Серед дівчат перше місце посіла Добрянська Ліза (м. Миколаївка), на другому місці Шубіна Анна (м. Миколаївка) і замкнула трійку лідерів Полякова Аріна (с. Свято-Покровськ).

У віковій категорії 2010 р.н. серед юнаків перше місце посів Некрасов Назар (с. Свято-Покровськ), Шишко Владислав став срібним призером (с. Свято-Покровськ), Немеріч Олег завоював бронзову медаль (м. Словянськ).

Серед дівчат: на першому місці Слабоденюк Софія (м. Миколаївка), срібним призером стала Денисова Марія (с. Свято-Покровськ), Янковська Настя (м. Миколаївка) – на третій сходинці п’єдесталу пошани.

Усі переможці та призери змагань були відзначені грамотами та медалями від відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо подальших досягнень у спорті.

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: