В Україні розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2019


Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалась сьогодні, 5 лютого, і триватиме до 25 березня. Про це йдеться на порталі testportal.gov.ua

Очікується, що у 2019 ЗНО пройдуть близько 332 тисяч осіб, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти: випускники шкіл, учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічного), вищої освіти.

У тестуванні зможуть також взяти участь випускники установ загальної та вищої освіти минулих років.

Абітурієнти матимуть можливість здати тестування максимум із чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО буде проходити з 11 навчальних предметів.

Основна сесія ЗНО в 2019 році пройде з 21 травня по 13 червня. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня по 12 липня.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти)  або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Отримати від регіонального центру Сертифікат.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: