В Слов’янську за рік «розумні камери» зафіксували майже 600 порушень 

 Тільки в січні поліцейські обробили 67 спрацювань: 55 разів камери фіксували автівки, які розшукувалися виконавчою службою та 12 - викрадені держномери.

 Вже рік 12 «розумних камер», які розміщені в різних куточках Слов’янська, фіксують рух транспорту та пересування мешканців на основних напрямках, передають інформацію на монітори чергових та сповіщають спеціальним звуковим сигналом про виявлені правопорушення. Система здатна самостійно, без втручання людини, ідентифікувати осіб, що представляють оперативний інтерес, чи визначити, яка автівка знаходяться у розшуку.

 Інформація з камер надходить у центр UASC в Маріуполі протягом 15 секунд. Інтелектуальний відеонагляд дозволяє якомога швидко реагувати на події, попереджувати правопорушення та розкривати злочини за «гарячими слідами».

 Так, за рік трапилося три аварії, в яких водії-винуватці тікали з місць події. Завдяки камерам відеоспостереження всі порушники встановлені.

 В одному випадку в дорожній пригоді постраждали 27-річна жителька селища Сергіївка та її 32 – річний односельчанин. В другій аварії постраждав 35 – річний житель Слов'янська. А ось у третьому випадку постраждав 77-річний велосипедист, житель селища Новоселівка.

Співробітники групи реагування встановили всіх винуватців ДТП.

 Сьогодні на Донеччині вже працюють понад 100 інтелектуальних відеокамер. Серед функцій, які не використовуються більше ніде у країні, - аналіз всього автомобіля по 5 різним характеристикам - марка, модель, колір, держномер, звірка з реєстраційними даними.

 Ще одна корисна опція UASCу – мобільний додаток «Поліція 102». Завдяки додатку громадяни можуть користуватися: кнопкою екстреного виклику поліції, повідомляти про правопорушення в смс-режимі з фотофіксацією подій, встановлювати безпечну зону для дітей з функцією «Батьківський контроль», залишати відгуки про роботу поліції та читати свіжі поліцейські новини.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
1

Эта запись была размещена в рубрики: