Хуліганство, самогон, алкоголь: Мешканці м-ну “Славтяжмаш” Слов’янська у 2018 році майже 900 разів звертались до дільничних

Про це співробітники Слов'янського ВП доповіли під час сходу громадян, відповівши на всі питання присутніх та отримавши чергові звернення.

Поліцейська станція №7, що розташовується у Слов'янську за вул. Солоділова, обслуговує три територіальні дільниці. На території з населенням 14,5 тисяч чоловік працюють дільничні офіцери поліції Володимир Дейкун та Костянтин Ушаков.

Протягом минулого року правоохоронці розглянули 870 звернень від громадян та склали 234 адміністративні протоколи - найчастішими порушеннями були дрібні хуліганства та крадіжки, виготовлення та придбання самогону, розпивання алкоголю у громадських місцях.

Також на території обслуговування вилучались наркотики, розкривались крадіжки та факти нанесення тілесних ушкоджень - загалом було відкрито 23 кримінальні провадження.

Поліцейські проводять роботу з 24 місцевими громадянами, що перебувають на профілактичному обліку.

Сходи громадян - це дієвий інструмент для пошуку рішень найбільш актуальних питань і наболілих проблем і засіб прямого діалогу.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: