Свято Зими у Слов’янську – радість дітям та майбутнім педагогам!

Студенти педагогічного факультету ДДПУ (3 курс групи ДОПП та ДОПО, 3(1) у супроводі доц Бондаренко Н.Б. були гостями на святі Зими у ЗДО №3 «Ромашка» м. Слов'янська. Про це на своїй сторінці у фейсбук написала Тетяна Євтухова.

Свято проходило на території закладу, та ніхто не змерз, бо було воно наповнено музикою, веселощами і танцями. Розважали дітей Веселі Пірати, Ведмедик, Сніговик і головна гостя свята - Зимонька. Забави і конкурси були такими цікавими, що навіть студенти та викладачі не змогли встояти і залюбки прийняли участь у заході.

Для більш святкової атмосфери діти прикрашали ялинки, зроблені власноруч, іграшками з льоду, саморобками, для птахів підготовили годівниці.
Родзинкою свята була поява коней з візочками, запрошених батьківським комітетом, у яких вдалося покататися кожному бажаючому. Діти від цього сюрпризу були у захваті! Вони зацікавлено спостерігали за конями, кожен хотів їх погладити та пригостити хлібом.

Цей день не залишив байдужим жодного з присутніх на святі. Відданість працівників садочка до свого діла і любов до дітей стали гарним прикладом для майбутніх вихователів-студентів педагогічного факультету.

Це свято було корисним і для ознайомлення майбутніх педагогів із специфікою організації такої дозвіллєвої форми роботи, як складової діяльності завідувача дошкільного закладу.

Отже, вчитися на педагогічному факультеті необхідно, цікаво, корисно та весело! Запрошуємо до нас випускників шкіл, коледжів, та всіх бажаючих!

Доцент кафедри дошкільної освіти
та соціальної роботи ДВНЗ ДДПУ Бондаренко Н.Б.
Студентка 3 курсу Сбродова Лілія


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
6
1

Эта запись была размещена в рубрики: