Коротко про тижневу роботу поліції Слов`янської оперативної зони


Упродовж тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 984 повідомлення, 72 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

На профорієнтаційну екскурсію до Слов'янського відділу поліції завітали представники Слов'янського технікуму Луганського національного аграрного університету. Співробітники  сектору кадрового забезпечення розповіли про правила прийому до вищих навчальних закладів системи МВС, нормативи та вимоги при вступі, розклад та напрямки навчання.

На сході громадян мешканці слов'янського мікрорайону "Славкурорт" отримали звіт про роботу поліції. За рік дільничні офіцери поліції опрацювали понад 1,7 тисячі заяв та повідомлень від громадян.

Жителька Миколаївки стала жертвою крадіжки "по-сусідські". Поліцейські встановили, що до злочин трапився тоді, коли потерпіла готувалась до похорон свого чоловіка.

За день слов'янські поліцейські затримали трьох чоловік, що ухилялися від вироків суду. Один затриманий скоїв розбійний напад, другий – крадіжку з домоволодіння, а третій незаконно зберігав наркотичні речовини.

Слов'янські поліцейські розробили план профілактичних заходів з неповнолітніми. Під час зустрічі з працівниками Слов’янського міськрайонного відділу філії Державної установи Центр пробації було узгоджено план спільних профілактичних заходів на перший квартал 2019 року, до якого увійшли всі рівні профілактики правопорушень серед дітей відповідно до регіональної програми на 2019-2022 роки.

В Слов'янську оперативники затримали чоловіка, який пограбував колишню співмешканку. Біля будинку за місцем проживання 24-річної жінки, чоловік зірвав з її вуха золоту сережку.

Поліція Слов'янська припинила діяльність наркопритону, що діяв у районі центрального ринку. Раніше судимий чоловік надавав свій будинок знайомим для виготовлення та вживання заборонених речовин.

Поліцейські взяли участь у регіональній Конференції "Права і обов'язки людини, громадянина і поліцейського" в Слов'янську. Під час Конференції  говорили про дотримання прав людини в роботі поліції, форми взаємодії правоохоронців та громадськості, безпекові проекти та обговорили результати проектів з безпеки, які вже працюють у громадах.

Мешканці села Хрестище отримали звіт про роботу свого дільничного офіцера поліції. Кількість скоєних на території с. Хрестище злочинів і порушень громадського порядку є однією з найнижчих у районі.

Поліцейські встановили ката, який у складі розстрільної команди бойовиків страчував громадян у Слов’янську. 36-річний житель Слов’янська виконував смертні «вироки» так званого «суду народного ополчення» терористів під час окупації міста.

Лиманські поліцейські вилучили більше сотні боєприпасів. На території вантажного двору станції Донецької залізниці в занедбаному будинку правоохоронці виявили більше сотні патронів та чотири сигнальні ракети.

Слов'янські правоохоронці першими у Донеччині притягли до відповідальності хлопця за цькування одногрупника. До правоохоронців звернувся неповнолітній, який вже тривалий час піддавався цькуванню з боку одногрупника.

Слов'янські поліцейські припинили діяльність наркопритону. За місцем свого проживання 35 - річний чоловік у компанії своїх знайомих виготовляв наркотик, після чого випробували його на собі.

Поліцейські та жителі Черкаської громади обговорили питання безпеки. Під час зустрічі розглянули питання створення комісії з попередження насилля в родинах.

Лиманські поліцейські вилучили майже півсотні боєприпасів. 22-річний чоловік знайшов патрони  в лісосмузі в Лиманському районі та залишив собі.

У домоволодінні жителя Лиману поліцією вилучено наркотичні засоби. В приватному будинку був виявлений саморобний пристрій для вживання наркотичної речовини, а в будинку - оброблений канабіс.

Вихованці лиманського інтернату разом із поліцейськими створили "коло порозуміння". Під час роботи із молоддю правоохоронці впроваджують Регіональну програму профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області.

Розпочалось превентивне відпрацювання оперативної зони. Найближчим часом практично всі оселі громадян відвідають дільничні інспектори - такі візити передбачені в цілях профілактики вчинення правопорушень та покращення взаємодії між поліцією і населенням.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: