Травматизм на дорогах Донеччини знизився майже на третину


У січні 2019 року в результаті ДТП загинули 7 людей, 68 були травмовані. Порівняно з аналогічним періодом минулого року смертність зменшилася на 13%, а кількість громадян, які були травмовані – на 30%. До зниження рівня аварійності призвели превентивні заходи, перш за все – профілактичні відпрацювання кожного району групами реагування поліції та інформаційна кампанія з безпеки дорожнього руху.

Групи реагування патрульної поліції (ГРПП) є в кожному територіальному підрозділі, відтак забезпечують постійну поліцейську присутність як у містах, так і віддалених селах. До обов’язків ГРПП входять виїзди на виклики громадян, патрулювання, а також забезпечення безпеки дорожнього руху.

Впродовж січня на дорогах Донеччини сталося 54 ДТП з постраждалими (у січні 2018 - 62). Разом зі зниженням аварійності зменшилася і кількість постраждалих. За перший місяць 2019 року травми дістали 68 чоловік (у січні 2018 - 96).

З початку січня поліцейські ГРПП задокументували понад 5 тисяч порушень правил дорожнього руху. Це попереджені аварії та врятовані життя не тільки самих порушників, але й оточуючих.

270 водіїв перебували за кермом у стані сп’яніння – алкогольного або наркотичного. Порушники притягнуті до відповідальності: вони будуть позбавлені права керування транспортом на строк від 1 року та мають сплатити штраф, який перевищує 10 тисяч гривень.

До аварій призводять також стан доріг та складні погодні умови, тому всі поліцейські орієнтовані на допомогу учасникам дорожнього руху.

Протягом січня поліцейські ГРПП врятували понад 70 водіїв, які потрапили в біду на дорозі.

Так, у Лиманському районі правоохоронці спільно з рятувальниками звільнили з пастки фуру, яка не змогла піднятися на підйом на слизькій дорозі. В результаті затор, де застрягли понад 60 людей, було ліквідовано.

З метою попередження аварійності групи реагування поліції проводять відпрацювання районів, де впродовж минулого року відмічався зріст ДТП та тяжкості їх наслідків.

 

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: