Дільничні у Слов’янську завітають до громадян з візитом і візітівкою

 

Найближчим часом практично всі оселі громадян відвідають дільничні інспектори. Такі візити передбачені в цілях профілактики вчинення правопорушень та покращення взаємодії між поліцією і населенням.

Протягом місячної операції поліцейські особливу увагу приділятимуть вирішенню проблем, пов'язаних з насильством в сім'ї. Адже деякі сім'ї, члени яких страждають від домашніх тиранів, не звертаються в поліцію, вважаючи, що все обійдеться. Але вони повинні розуміти, що таке насильство може призвести до тяжких наслідків.

Аби люди у разі потреби мали змогу звернутися до свого дільничного, працівники поліції залишають власні візитівки. У них в обов’язковому порядку вказано прізвище, ім’я, по батькові та мобільний телефон, за яким громадяни зможуть знайти правоохоронця в будь-який час доби.

Також дільничні складуть «карту» порожніх будинків. Інколи в порожніх і напівзруйнованих приватних домоволодіннях починають жити особи без певного місця проживання і особи, які ведуть антисоціальний спосіб життя, що приносить сусідам певні незручності.

Окрема увага буде приділятися пенсіонерам, адже вони в першу чергу є об'єктами кримінального посягання, особливо для шахраїв.

Не всі із літніх людей мають змогу до спілкування у суспільстві з причин здоров’я та фізичного стану, тож дільничні інспектори під час спілкування не тільки інформуватимуть їх про стан криміногенної обстановки на території та проводитимуть із ними профілактичну роботу, а й у разі необхідності допоможуть їм із різних питань – від домашньої роботи до звернення у соціальні служби.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області 

5
7

Эта запись была размещена в рубрики: