Учні слов’янської школи дізнались, як отримати допомогу у випадку булінгу

 

Профілактичну роботу у навчальному закладі організували співробітники Слов'янського відділу поліції та представники Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 Наприкінці 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)".

Тепер за вчинення булінгу малолітньої або неповнолітньої особи передбачений штраф розміром від 850 до 1700 гривень. За повторні випадки протягом року - від 1700 до 3400 гривень.

Батьки або особи, що їх замінюють, відповідатимуть за дії свої неповнолітніх (віком від 14 до 16 років) дітей. Вони будуть платити штраф або виконувати громадські роботи.

Про це інспектори з ювенальної превенції розповіли учням слов'янської Загальноосвітньої школи №17. Допомагала правоохоронцям заступник начальника міського відділу "Слов'янське бюро правової допомоги" Лілія Гусейнова.

Діти дізнались, що у ситуaції булінгу необхідно звертатись до педагога, адміністрації закладу або у поліцію, отримали контакти для безкоштовної правової консультації.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: