Слов’янській суд 2018: справа Савченко та інше, звіт

31 січня у Слов'янську відбувся брифінг:  оголошення результатів роботи Слов’янського міськрайонного суду Донецької області за 2018 рік. Участь у брифінгу взяли: Тетяна Анатоліївна Хаустова, голова Слов’янського міськрайонного суду, та Ольга Віталіївна Ільяшевіч, суддя-спікер Слов’янського суду.

 

Під час оголошення підсумків роботи за 2018 рік Тетяна Хаустова зазначила, що показники роботи суда у порівнянні з минулим 2017 роком покращились.

Так, на розгляді у суді у 2018 році було 16205 справ (це на 19% більше, ніж у 2017 році), з них 15049 розглянуто (93% всіх справ).

Але, як зазначила у своїй доповіді Тетяна Хаустова склад суду залишається недоукомплектованим. Зараз у суді працює 10 суддів, хоча за штатним розкладом суд має бути 23, тому зберігається велике навантаження на суддів.

Так на 2017 рік цей показник складав 1518 справ, а у 2018 році 1504.

Великі нарікання висловила голова суду на правоохоронні структури, щодо налагодження співпраці, особливо, що стосується розшуку обвинувачуваних. Так у 2018 відсоток тих, хто знаходиться у розшуку зростає, а це викликає недовіру до суду з боку постраждалих.

Для отримання інформації та налагодження комунікації з громадянами Тетяна Хаустова рекомендувала скористатись сайтом суду сайт Слов'янського міськрайонного суду Донецької області, на якому є телефон гарячої лінії 0-800-501-492.

На цьому ж сайті ви можете подивитись показники роботи суду та отримати інформацію про резонансні справи, які розглядаються судом Слов’янська.

Що стосується інформації про розгляд Слов’янським судом справи депутата ВР Надії Савченко та Володимира Рубана, то з слів Ольгі Ільяшевич, судді-спікера, зараз прокуратура подала клопотання до Верховного суду України про передачу цієї справи з Слов’янська до Чернігова.

Звучали питання і про резонансні справи, які зараз розглядаються судом та справи з корупції. Більше детально відповіді на питання журналістів про резонансні справи у нашому місті ви можете подивитись у відеоматеріалі.

Наталя Бондаренко, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
7

Эта запись была размещена в рубрики: