Що нам пропонує Слов’янський центр зайнятості

У нашій спільноті існує думка, що Центр зайнятості – це місце для отримання допомоги з безробіття. З одного боку це так.

Але ми повинні знати, що служба зайнятості – це місце, де прикладуть максимум зусиль, аби допомогти вам знайти роботу, згідно ваших побажань і кваліфікації

У Слов’янському центрі зайнятості пропонують такі послуги:

- здійснювати пошук роботи не тільки в межах району чи міста, а й по всій Україні;

- отримати профорієнтаційні послуги, в тому числі профдіагностичні;

- пройти професійну підготовку або перепідготовку, підвищити свою кваліфікацію з перспективою подальшого працевлаштування; отримати ваучер на навчання;

Якщо ви хочете започаткувати власну справу, то вам допоможуть отримати необхідні знання з основ підприємницької діяльності, нададуть рекомендації зі складання бізнес-плану  та одержати на ці цілі виплату належної вам допомоги одноразово.

Також можна за допомогою фахівця можна скласти резюме та відеорезюме, що підвищить ваші шанси у пошуку роботи.

Ми поспілкувались з начальником відділу працевлаштування населення Бондаревою Світланою Валерієвною, яка розповіла, що зараз по Слов'янську існує більше 80 вакансій. Підприємства міста, такі, як БЕТОНМАШ, ПАТ СМЗ потребують кваліфікованих працівників робітничих спеціальностей, таких як токар-фрезерувальник, плотник, тощо. Заявлена заробітня платня таких робітників складає до 20 тис. грн.

Загалом середній розбіжок заробітної плати у заявлених вакансіях від 5 до 10 тис. грн.

У Центрі зайнятості регулярно проводяться «Ярмарки вакансій» на якій роботодавці пропонують вакансії.

Навіть, якщо ви не зареєстровані у Службі зайнятості, як безробітний, ви можете скористатись цими послугами у пошуках роботи!

Наталя Бондаренко, фото автора
Діловий Слов'янськ

8
2

Эта запись была размещена в рубрики: