Головному інженеру КП “Славміськводоканал” повідомлено про підозру у незаконній реалізації майна комунального підприємства

У рамках розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило істотну шкоду охоронюваним  законом правам та інтересам держави) КК України, встановлено достатність ґрунтовних доказів для повідомлення про підозру у скоєнні вказаного злочину головному інженеру комунального підприємства «Словміськводоканал» Слов’янської міської ради.  

Установлено, що у грудні 2018 року посадовець уклав усний договір з фізичною особою щодо незаконного продажу належного комунальній установі майна, а саме сталевих труб та чавунних засувок, які зберігались на території однієї з промислових баз м.Слов’янська. На початку січня 2019 року головний інженер, використовуючи службове становище, забезпечив «покупцю» вільний доступ до вказаного майна та надав дозвіл на його подальше вивезення. Свою «послугу» посадовець оцінив у суму близько 200 тис грн.

В результаті вказаних протиправних дій комунальному підприємству спричинено матеріальну шкоду на загальну суму понад 160 тис грн.

На даний час у кримінальному провадженні тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Слов’янської місцевої прокуратури.

                            Прес-служба прокуратури Донецької області

17
2

Эта запись была размещена в рубрики: