Українська революція 1917-1921 років – відкриття виставки в центральній бібліотеці Слов’янська


Українська революція 1917-1921 років… Боротьба за незалежність… Не всі факти й події тієї революції нам відомі, зрозумілі та належним чином висвітлені.

Це і тяжкі, криваві бої за Київ та Львів, і трагічна смерть юнаків під Крутами, і десятки тисяч січових стрільців, скошених навесні безжалісною епідемією тифу, і тисячі заморених голодом та холодом у таборах полонених… На їхніх заповітах виростають нові покоління українців, що ведуть боротьбу за встановлення державності на рідній землі.

31 січня 0 13.00 в Центральній бібліотеці ім. М. Петренка (площа Соборна, 2а) відбудеться відкриття виставки «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921». Організатори виставки – Український інститут національної пам’яті». Експозиція з 20 банерів детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917 - 1921 рр. За словами одного з авторів виставки Ярослава Фейзуліна – співробітника Українського інституту національної пам’яті, мета виставки - розповісти про те, якою була революція 1917 – 1921 рр., хто її очолював, які були її здобутки і досягнення.

У виставці представлена галерея видатних діячів, її лідерів, які формували ідеологію і порядок денний революційного руху. У підготовці виставки використано більш ніж 250 унікальних документів та фотографій.

Запрошуємо усіх, кому небайдужа доля України та її історія.

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: