Молодь Слов’янська готова до змін! Змінимо разом місто на краще

29 січня на ранкову каву у ресторані «Барель» зібрались представники активної молоді міста Слов’янська. Організатор зустрічі Проект «Київський діалог» (регіональний координатор Ольга Алтуніна).

Як молодь Слов‘янська  за допомогою наших гаджетів, використовуючи мобільні додатки або соціальні мережі, може змінити місто на краще розповів гість зі Львова, представник «Київського діалогу», Станіслав Безушко.

Ольга Алтуніна повідомила як можна долучитись до програми «Бюджет участі» у Слов’янську, як подавати проекти, активізуватись і, саме таким чином, робити наше місто кращим.

Це не перша зустріч з молоддю, яку організовує «Київський діалог». На попередніх зустрічах з’ясовувались проблеми, які хвилюють молодь нашого міста – це і проблеми екології, проведення вільного часу. Але, з’ясувалось, що найбільша проблема, яка їх хвилювала – це відсутність діалогу. Діалогу між ними, діалогу між владою й молоддю, діалогу між молоддю та містянами.

Тож було вирішено налагодити таке спілкування саме так – Кава з молоддю», адже під час неформального спілкування можна обговорювати проблеми, отримувати інформацію, намічати плани.

Цього разу на «Каву з молоддю» був запрошений керівник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської міської ради Міщенко О.М., який запропонував молоді активізуватись і долучатись до створення Молодіжної ради, щоб впливати на прийняття рішень на місцевому рівні.

Молодь нашого міста відкрита, готова до змін!

Наступна зустріч відбудеться 19 лютого у Центральній бібліотеці Слов’янська. Долучайтесь!

Наталя Бондаренко, фото автора


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
11
4

Эта запись была размещена в рубрики: