Слов’янські гвардійці займалися лижним спортом

Бійці першого патрульного батальйону стали на лижі. Військовослужбовці також поглиблювали свої знання та навички з тактики.

Серед гвардійців є бійці, для яких лижна підготовка – новинка, особливо ті, хто прибув у Слов’янськ з півдня України. А от уродженець Полтавщини Станіслав Удовенко знайомий з лижами давно.

«Я сам із Зінькова. Виступав на районних та обласних змаганнях, коли вчився у школі. Це були лижі для бігу. Хотілося б побільше таких занять», – поділився враженнями солдат Станіслав Удовенко.

Готував військових професійний тренер Сергій Слєпушкін. Він багато років вчить людей основам лижного спорту на Слов’янському курорті.

«Я на лижах з 1986 року. Цей спорт розвиває спритність та координацію рухів. Ми зараз навчалися поворотам та лижному ходу. Це – основи, без цього ніяк!», – пояснив керівник фізичного виховання Слов’янського енерго-будівного технікуму Сергій Слєпушкін.

Після розминки та лижних перегонів, коли гвардійці вже добре зігрілись, з ними провели тактичні заняття.

«Ми зосередились на бойових порядках та реагуванні на контакт. Ми утворювали клин, ланцюг та шаховий порядок. Також відпрацювали реагування на прямий та непрямий контакт», – повідомив інструктор сержант Сергій Габбасов.

За словами начальника фізичної підготовки і спорту військової частини 3035 Романа Єрофеєва, заняття проводяться в складі підрозділів та тривають до двох годин.

Сергій Молотков, Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
2

Эта запись была размещена в рубрики: